Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 22:08
 
Kardelen Koleji'nde Uçurtma Şenliği Düzenlendi
Nevşehir’de özel eğitimde öncü olan, fiziki ve sosyal imkânlarıyla beğeni toplayan Özel Kardelen Eğitim Kurumları öğrencilerine ramazan öncesi mangal partisi ve uçurtma şenliği düzenledi.
EĞİTİM Haberi
Kardelen Koleji'nde Uçurtma Şenliği Düzenlendi

 

Kardelen Koleji öğrencileri bahçede kurulan mangal ile önce öğle yemeklerini yediler ardından rengarenk uçurtmalarını gökyüzü ile buluşturdular. Şenlikte eğlenceli ve keyifli saatler geçiren Kardelenli öğrenciler doğayla iç içe bir gün geçirdi. Öğleden sonra başlayan etkinlikte doyasıya eğlenen Kardelenler sosyal sorumluluk ve sporun desteklenmesi bilinciyle şenlikte hem çocukların birbiriyle olan iletişimlerini sağlandı hem de güzel bir gün geçirmeleri ve sınav stresinden uzak kalmalarına olanak tanındı. Birbirinden farklı uçurtmaları gökyüzü semalarına yollayarak keyifli anlar yaşadılar.

 

Kardelen Koleji öğrencilerinin ders ve sınıf ortamındaki başarılarına ne kadar önem veriyor, sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerle her alanda gelişim sağlamlarına önem vermektedir. Bu amaçla Kardelen Eğitim Kurumları olarak yapılan etkinliklere uçurtma şenliğini de ekleyerek öğrencileriyle baharın gelişini kutlamış oldular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kardelen, Koleji'nde, Uçurtma, Şenliği, Düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı