Haber Detayı
16 Şubat 2017 - Perşembe 14:41
 
Kardelen Koleji Veli Toplantılarına Tam Gaz Devam Ediyor
Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji’nde 2. Dönemin Veli Toplantıları Başladı.
EĞİTİM Haberi
Kardelen Koleji Veli Toplantılarına Tam Gaz Devam Ediyor

Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji’nde 2. Dönemin Veli Toplantıları Başladı.

 

Özel Kardelen Koleji, sınavların yaklaşmasının ardından 2. dönem veli toplantılarını düzenlemeye başladı. Kardelen Koleji öğretmenleri ve öğrenci velileri, Kardelen Koleji konferans salonunda düzenlenen toplantıda öğrencilerin üniversite sınavında elde edecekleri başarıyı maksimum seviyeye ulaştırmak için fikir alışverişinde bulundular. İki gün süren toplantılarda Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel Mert, velilere şu açıklamalarda bulundu: “ Sevgili Velilerimiz, öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bildiğiniz üzere üniversite sınavına yaklaşmış bulunmaktayız, bu nedenle öğrencilerimizin iyi bir üniversite kazanabilmeleri için gerek akademik gerekse sosyal anlamda elimizden gelenin çok daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz.

 

Bizler eminiz ki Kardelen Koleji öğrencileri, önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl da üniversite sınavında çok iyi sonuçlar elde edecektir, Bizler buna inanıyor ve bunun için alanında uzman, güçlü eğitim kadromuzla elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Öğrencilerimizle bire bir ilgilenerek eksikliklerini giderip ileriki eğitim hayatlarında zorlanmamaları için onların temellerini sağlam atıyoruz. Öğrencilerin başarılı olmalarında sadece okuldaki öğretmenler değil, aileler de çok büyük rol oynamaktadır. Bu nedenle öğrencilerimizin başarılı olabilmeleri adına sizlere de çok büyük işler düşmektedir. El ele verip aşamayacağımız engelin olmadığını düşünüyorum. Bu bağlamdan hareketle öğretmen-öğrenci-veli üçgenini sağlamak ve etkin bir iletişim ağı oluşturmak amacıyla bu toplantıları düzenliyoruz.” dedi.

 

Veli Toplantılarının dönem içerisinde devam edeceğini belirten Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel Mert’in konuşmasının ardından veliler, sınıf ve branş öğretmenleri ile birlikte öğrenciler hakkında daha detaylı konuşarak başarıyı arttırma hususunda yapılması gerekenleri görüştüler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kardelen, Koleji, Veli, Toplantılarına, Tam, Gaz, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı