Haber Detayı
26 Şubat 2018 - Pazartesi 20:22
 
Kardelen Kolejinden Askıda Elbiseye Destek
Nevşehir’in Lider ve İlk Özel Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji toplumsal sorumluluk projeleri ile her zaman olduğu gibi büyük takdir topluyor.
EĞİTİM Haberi
Kardelen Kolejinden Askıda Elbiseye Destek

 

Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri, Nevşehir Belediyesi’nin katkıları ile bir grup hayırsever tarafından hayata geçirilen ‘Askıda Elbise ‘ projesi kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz alışveriş yapacakları mağazaya destek vermeye devam ediyor. Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri, gerek sosyal sorumluluk bilincine dikkat çekmek gerekse değerler eğitimi projeleri kapsamında etkinlikte bulunmak amacıyla bu anlamda seferberlik ilan edip ihtiyaç sahiplerinin faydalanması adına onlarca kıyafet topladı. Toplanan kıyafetler de ayrı ayrı kolilere yerleştirerek ihtiyaç sahipleri için itina ile hazırladı.

 

Gerçekleştirilen etkinlikler neticesinde Kardelen Eğitim Kurumları, eğitim-öğretimdeki başarısı kadar toplumsal duyarlılığı yüksek, gelenek-göreneğine ve ahlaki değerlerine bağlı bir nesil yetiştirmenin de haklı gururunu yaşadı.

 

Askıda Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yetkilileri de göstermiş oldukları hassasiyetten ve projeye olan desteklerinden dolayı Özel Kardelen Kolejine teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kardelen, Kolejinden, Askıda, Elbiseye, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı