Haber Detayı
26 Şubat 2018 - Pazartesi 10:32
 
Kardelen Sanat Kafe Çok Beğeniliyor
Nevşehir’de eğitimin önde gelen okulu Özel Kardelen Koleji, Sanat Kafe her hafta birbirinden farklı konseptlerle öğrencilerine hizmet ediyor.
EĞİTİM Haberi
Kardelen Sanat Kafe Çok Beğeniliyor

 

Kardelen Koleji öğrencileri sanatsal ve sosyal alanlarda etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Kardelenler ders aralarında ve öğle aralarında hem eğleniyor hem de öğreniyor.

 

Sanat Kafe her hafta başka bir konsept ve koreografi ile çalışmalarına devam ediyor. Sahneye yakışan, sesine güvenen her öğrenciye yeteneklerini sergileme fırsatı Sanat Kafe okulumuz, drama, müzik, görsel sanatlar gibi branş öğretmenleri eşliğinde gösteri yapıyor.

 

Kardelen Koleji öğretmenleri Sanat Kafe hakkında şunları söyledi; “Çocuklarımız hiç prova yapmadan sahneye çıkıyor. O an istediği bir gösteriyi yine öğrencilerimizden oluşan dinleyici kitlemize sunma fırsatı buluyor. Sanat Kafe sahnesine çıkan öğrencilerimizin kendine güveni, toplum önünde konuşabilme, doğaçlama şekilde bir etkinlik yapmış oluyoruz. Çocuklarımıza her hafta kendi yeteneklerini sunabilmeleri için de şans tanımış oluyoruz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kardelen, Sanat, Kafe, Çok, Beğeniliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı