Kaya, 'Halkı kutuplaşma noktasına getirmek büyük risk'
Haber
16 Kasım 2020 - Pazartesi 13:00
 
Kaya, 'Halkı kutuplaşma noktasına getirmek büyük risk'
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, muhalefetin halkı kutuplaşma noktasına getirmek istediğini belirtirken, bunun büyük bir risk o6lduğunu söyledi.
SİYASET Haberi
Kaya, 'Halkı kutuplaşma noktasına getirmek büyük risk'

 

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, muhalefetin halkı kutuplaşma noktasına getirmek istediğini belirtirken, bunun büyük bir risk o6lduğunu söyledi.  

 

Gazeteci Ali Çamur'un hazırlayıp sunduğu haber panorama programında konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan MHP İl Başkanı İlhan Kaya, "Son günlerde medyada sıkça gündeme getirilen bir anayasa çalışması yapılmış. Biz bunu asla kabul edemeyiz. Türkiye'de etnik milliyetçilik üzerine oynanan oyunları asla kabul edemeyiz. Şu anda ülke öyle bir hale geldi ki, ülkesini sevenle sevmeyen gibi bir kutuplaşma yaratılmak isteniyor. İktidarın hep yaptığını kötü olarak algılayıp böyle lanse etmek muhalefetlik ile alakası yok. İyi yaparsınız, kötü yaparsınız, başarırsınız, başaramazsınız. Bunları oturup tartışmak gerekirken hepsini kötü olarak değerlendirmek bana göre muhalefetlik olamaz. Halkı kutuplaşma noktasına getirmek çok büyük bir risk. Herkes beyaza beyaz derken, ona siyah demek hiç iç açıcı bir siyaset değil. Dış etkenlerin etkisiyle bu şekilde bir muhalefet anlayışı yürütülüyor" ifadelerinde bulundu.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaya,, 'Halkı, kutuplaşma, noktasına, getirmek, büyük, risk', , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı