Haber Detayı
03 Haziran 2020 - Çarşamba 20:46
 
Kaymaklı Belediye Başkanı Çekiç, bu görüntülere ne diyecek?
Nevşehir’de Haberin Merkezi www.lalehaber.com internet gazetesi olarak gündeme taşıdığımız ancak bizi yalan haber ile suçlamaktan geriye kalmayan Kaymaklı Belediyesi ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti bu videodan sonra utanıp özür dileyecek mi?
GÜNCEL Haberi
Kaymaklı Belediye Başkanı Çekiç, bu görüntülere ne diyecek?

 

Kaymaklı Belediye Başkanı MHP’li Harun Çekiç kasabada önce Oto Kuaför ve Halı Yıkama ruhsatı verdiği ardından ise ruhsata not düşerek “Araç yıkama ve yağlama yapılmayacaktır” gibi şaka gibi bir açıklamasını gündeme taşıyan ve gençlerin iş yerlerine destek yerine engel oluyorsunuz haberimizin ardından Kaymaklı Belediyesi tarafından iş birlikçisi Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti yalanlamış ve bizi algı operasyonu yapmakla suçlamıştı.

 

Kaymaklı Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Tüm yasal zeminler çerçevesinde verilen ruhsatta "oto yıkama ve yağlama yapılmaz " şerhi olmasına rağmen, ruhsata aykırı faaliyette bulunan vatandaş ikaz edilmek istenmiştir. Fakat Başkan Çekiç ve gürültü şikayet içinde bulunan 85 yaşındaki vatandaş henüz daha arabadan dahi inmeden işletme sahipleri ağza alınmayacak küfürlerle yaşlı vatandaşımızın üzerine yürümüşlerdir” denilmişti.

 

İşte o açıklamanın ardından ise Lale Haber internet gazetemiz o anların güvenlik kamera kayıtlarına ulaştı. Güvenlik Kameralarına yansıyan olay saniye saniye kaydedilirken MHP’li Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç tarafından yapılan açıklamanın külliyen yalan olduğu gün yüzüne çıktı. İşte yorumsuz olarak o anları siz okuyucularımız ile paylaşıyor, takdiri kamuoyuna vicdanına bırakıyoruz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymaklı, Belediye, Başkanı, Çekiç,, bu, görüntülere, ne, diyecek?,
Yorumlar
Haber Yazılımı