Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 16:11
 
Kaymaklı Belediyesi çöp konteynerlerinin dağıtımı yapıldı
Kaymaklı Belediyesi tarafından yeni çöp konteynerlerinin dağıtımı yapıldı.
BELEDİYELER Haberi
Kaymaklı Belediyesi çöp konteynerlerinin dağıtımı yapıldı

 

Kaymaklı Belediyesi tarafından yeni çöp konteynerlerinin dağıtımı yapıldı. Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, eski varil çöp bidonlarının tamamen kaldırılacağını belirterek, beldemizi daha temiz ve yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Başkan Elma, yapılan temizlik çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunarak, beldenin temizliği konusunda yapılması gerekenleri, halktan gelen istekler doğrultusunda sürdürdüklerini ifade etti. Başkan Elma, ”Temizlik konusu beldemizin daha temiz bir görünüme kavuşması ve vatandaşlarımızın sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri açısından her zaman önceliklerimiz arasında yer almaktadır” diye konuştu.

Konteyner dağıtım işlerinin belirli zaman aralıklarında yapıldığına da dikkat çeken Başkan Elma, “Dağıtım çalışmalarımız planlanan zamanlarda devam etmektedir. Hep beraber daha temiz, tertemiz bir Kaymaklı için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu çerçevede desteklerinden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymaklı, Belediyesi, çöp, konteynerlerinin, dağıtımı, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı