Levha yenileme çalışmaları aralıksız sürüyor
Haber
23 Ocak 2021 - Cumartesi 13:39
 
Levha yenileme çalışmaları aralıksız sürüyor
Nevşehir İl İdaresi ekipleri tarafından köylerdeki yön tabelası ve levha yenileme çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.
NEVŞEHİR Haberi
Levha yenileme çalışmaları aralıksız sürüyor

 

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl İdaresi ekipleri tarafından köylerdeki yön tabelası ve levha yenileme çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. 

 

Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kar, rüzgâr, yağmur gibi olumsuz hava şartları nedeniyle okunmaz hale gelen yön tabelaları ve köy giriş çıkış levhalarının yerine yenilerini yerleştiriyor. 

 

Nevşehir Merkez İlçe bağlı köyler başta olmak üzere, tüm köy giriş ve çıkışlarındaki yön tabelaları ve köy isim levhalarının yenileme çalışmalarına devam eden ekipler, özellikle sürücülerin gece rahatlıkla görebilecekleri fosforlu malzemeden yapılan tabelalar yerleştiriyor.  

 

Gülşehir İlçesine bağlı Tuzköy ile Ürgüp İlçesine bağlı Şahinler ve Ayvalı köylerin yön tabelaları ile köy giriş çıkış tabelaları yenilendi.   

 

Öte yandan, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipler, olumsuz hava şartları nedeniyle deforme olan yollarda herhangi bir kazaya sebebiyet verilmemesi için yol bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor. Gülşehir İlçesine bağlı Şahinler köyünün kumlama çalışmalarına devam ediliyor.. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Levha, yenileme, çalışmaları, aralıksız, sürüyor, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı