Haber Detayı
30 Mart 2015 - Pazartesi 14:41
 
Metalik Fikirler Kulübü’nden Başkan Parmaksız’a Şükran Plaketi
NEVŞEHİR Haberi
Metalik Fikirler Kulübü’nden Başkan Parmaksız’a Şükran PlaketiNevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğrencileri Nevşehir Ticaret ve sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a Şükran Plaketi verdi.
Mimarlık Mühendislik Fakültesi Metarlurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nde öğrenim gören öğrenciler tarafından kurulan “Metalik Fikirler Kulübü” üyesi öğrenciler, Bölüm Öğretim Üyeleri’nden Yrd. Doç. Dr. Cemal Çarboğa ile birlikte Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı ziyaret ederek bu güne kadar bölüm öğrencileri için verdiği destekten ötürü teşekkür ettiler.
NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’la bir süre görüşen öğrenciler, Başkan Parmaksız’dan önemli tavsiyeler alırken, Metalik Fikirler Kulübü çalışma ve etkinliklerinde NTSO’nun katkılarından ötürü M. Arif Parmaksız’a Şükran Plaketi taktim ettiler.
NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız gelişmiş genç nesillerin ülkelerin gücü olduğunu belirterek, “Sizlerin çok iyi eğitim alarak alanlarınızda uzman olması ülke sanayisi ve kalkınması için büyük önem arz etmektedir. Her fırsatta uygulama ve staj konusunda öğrencilerimize yeterli zamanın verilmediğini dile getiriyoruz. Bu sebeple sizler uygulama alanlarını araştırıp bulmalısınız. Bu konuda Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak her türlü yardım ve desteğe hazırız.” Şeklinde konuştu .


Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Metalik, Fikirler, Kulübü’nden, Başkan, Parmaksız’a, Şükran, Plaketi,
Yorumlar
Haber Yazılımı