Haber Detayı
27 Mart 2015 - Cuma 12:16
 
Meteoroloji Uyarıyor, Nevşehir’de Sağanak Yağışlar Başlıyor
GÜNCEL Haberi
Meteoroloji Uyarıyor, Nevşehir’de Sağanak Yağışlar Başlıyor


Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahmin raporlarına göre Nevşehir bugünden itibaren beş gün boyunca sağanak yağışların etkisi altında kalacak.
 
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahmin raporlarına göre Nevşehir’de bugünden itibaren beş gün boyunca aralıksız sağanak yağışların etkisi altında olacak. Hava sıcaklıklarının 4 dereceye kadar düşmesi beklenirken Nevşehir’de sağanak yağış Çarşamba gününe kadar etkili olacak
Nevşehir’de beş gün boyunca hava durumu şu şekilde;
Bugün, Sağanak yağış bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 7 derece, en yüksek hava sıcaklığı 17 derece olması tahmin ediliyor.
28 Mart Cumartesi, Sağanak yağış devam edecek. En düşük hava sıcaklığı 9 derece, en yüksek hava sıcaklığı 13 derece olması tahmin ediliyor.
29 Mart Pazar, Nevşehir’de sağanak yağış devam edecek. En düşük hava sıcaklığı 7 derece, en yüksek hava sıcaklığı 14 derece olması tahmin ediliyor.
30 Mart Pazartesi, Sağanak yağışlar devam edecek. En düşük hava sıcaklığı 4 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 13 derece olması tahmin ediliyor.
31 Mart Salı, Nevşehir’de sağanak yağışlar devam edecek. En düşük hava sıcaklığı 6 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 11 derece olması tahmin ediliyor.
 

Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Meteoroloji, Uyarıyor,, Nevşehir’de, Sağanak, Yağışlar, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı