MHP’de Cengiz Kaya sesleri
Haber
26 Eylül 2020 - Cumartesi 13:16
 
MHP’de Cengiz Kaya sesleri
Milliyetçi Hareket partisinde hareketli saatler yaşanırken il başkanlığı için 3. İsim olarak ülkücü iş insanı Cengiz Kaya ismi yüksek sesle konuşulmaya başladı.
SİYASET Haberi
MHP’de Cengiz Kaya sesleri

 

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket partisinde hareketli saatler yaşanırken il başkanlığı için 3. İsim olarak ülkücü iş insanı Cengiz Kaya ismi yüksek sesle konuşulmaya başladı.  

Geçmiş dönemlerde MHP Merkez ilçe başkanlığı ve Nevşehir Ülkü Ocakları başkanı olarak görev yapan Cengiz Kaya’nın MHP il başkanlığı için adaylığını açıklaması bekleniyor. 

Cengiz Kaya'nın adaylığı kesinleşirse MHP Nevşehir İl Başkanlığı için 11 Ekim tarihinde sandık başına gidecek olan ülkücüler, 3 il Başkan adayından birisi için oy kullanacaklar.  

Ülkü Ocakları başkanı Ali Türker’in Başkan adayı olduğu bilinen olağan genel kurul için eski Ülkü Ocakları başkanı ve merkez ilçe başkanı, iş insanı Cengiz Kaya’nın adı son günlerde daha çok konuşulmaya başladı.  

3 il Başkan adayı ile olağan genel kurula gitmesi beklenen MHP camiasında süreçle neler yaşanacak hep birlikte göreceğiz.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’de, Cengiz, Kaya, sesleri, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı