Haber Detayı
25 Ekim 2013 - Cuma 11:26
 
MHP’de Ömer Ay Sesleri
SİYASET Haberi
MHP’de Ömer Ay Sesleri

. Zira aday adaylarının kamuoyuna lanse edilmesinde partiye zarar verebileceği kanaati öne çıkıyor.

Siyaset ve seçim arenasını adeta Ak Partiye bırakan CHP ve MHP’nin akıllara durgunluk veren bu tutumlarına karşın Nevşehir Merkez belediye başkanlığı için öne çıkan isimlerin başında Ömer Ay ismini göstermek mümkün.

Geçtiğimiz günlerde adaylık konusunda genel merkez yöneticileriyle uzun uzun görüşmelerde bulunan Ömer Ay’ın önümüzdeki günlerde resmi başvurusunu yaparken, bu konuda MHP Genel Merkez yöneticilerinden umduğu yanıtı aldığı belirtiliyor.

Tıpkı il başkanı Göksel Taşçı gibi aday adaylığı ve ileri süreçte adaylık konusundaki görüşmelerinin sonucunu kamuoyuna açıklamamakta büyük bir gizlilik ilkesi yürüten Ömer Ay’ın yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisinin Nevşehir Belediye Başkan aday adayları arasında Mustafa Yıldıran’ın isminden de bahsediliyor.

Bu arada Nevşehir Merkez belediye başkanlığı aday adaylığını ilk açıklayan isim olan Metin Didinmez’in açıklamalarına çeşitli web sitelerinde yapılan olumsuz yorumlarda dikkat çekiyor. Didinmez bu yorumlara önümüzdeki günlerde açıklık getireceğini belirtti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’de, Ömer, Ay, Sesleri, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı