Haber Detayı
04 Eylül 2019 - Çarşamba 10:22
 
Milletvekili Menekşe, ‘Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkalım’
AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, AK belediyeciliğin öncüsü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmanın aynı zamanda dünya genelindeki 1.5 Milyar Müslümana da sahip çıkmak olduğunu dile getirdi.
SİYASET Haberi
Milletvekili Menekşe, ‘Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkalım’

 

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, AK belediyeciliğin öncüsü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmanın aynı zamanda dünya genelindeki 1.5 Milyar Müslümana da sahip çıkmak olduğunu dile getirdi. 


Menekşe, “Türkiye’de AK belediyecilik 1994 yılında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile başladı. Belediyeciliğin ne olduğunu AK Parti teşkilatları çok iyi biliyor. Hizmetleri aldıktan sonra yarın bunları unutmayalım. Seçim döneminde bu insanlar bizlere söz verdiler, sözlerini yerine getirdiler diyelim. Bunu da unutmayalım. Başkanlarımıza, Partimize ve Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkalım. Bugün Ümmetin ve dünya genelindeki 1.5 Milyar Müslümanın lideri o. İşte sizler ne kadar sahip çıkarsanız, bizler ne kadar çok çalışır isek O insanın başını dik tutarız. Bugün Rusya’ya gidiyor başı dik, Amerika’ya gidiyor başı dik” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milletvekili, Menekşe,, ‘Liderimiz, Recep, Tayyip, Erdoğan’a, sahip, çıkalım’,
Yorumlar
Haber Yazılımı