Haber Detayı
20 Eylül 2016 - Salı 14:41
 
Milli Eğitim Müdürü Demir'den Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
NEVŞEHİR(İHA)- Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir 2016-2017 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte bir mesaj yayımladı.
EĞİTİM Haberi
Milli Eğitim Müdürü Demir'den Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

 

NEVŞEHİR(İHA)- Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir 2016-2017 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte bir mesaj yayımladı.

2016-2017 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir öğrenci velilerine, öğretmenlere ve öğrencilere yönelik bir mesaj yayımladı. Demir mesajında şunları kaydetti;

Değerli eğitim yöneticisi meslektaşlarım, Okulunuzun sürekli gelişmesini hedef alan bir yaklaşımla, okulunuzdaki tüm çalışanların takım ruhunu benimsemiş; birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde çalışabilecekleri ortamı sağlayarak, okulunuzda milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan bir anlayışı sürdüreceğinize inanıyoruz. Öğretmen arkadaşlarım, sizler, çocuklarımıza ve gençlerimize vereceğiniz eğitim ile onları bilim ve teknolojinin gerektirdiği şartlarla birlikte; yüreği insan sevgisi ile dolu; Türk milletinin milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen ve koruyan; kendisiyle barışık, ailesini, vatanını, milletini, bayrağını seven ve bunları davranışlarıyla gösteren mutlu ve başarılı bireyler olarak yetiştirilmesini sağlayacaksınız. Bu nedenle sizlerin, her koşulda, çocuklarımızı bizi biz yapan değerlerimize sahip çıkacak bir yaklaşımla en iyi şekilde yetişmeleri için her imkânı ve ortamı değerlendireceğinize inanıyoruz. Sevgili öğrenciler, kendinizi iyi yetiştirmeniz bir vatan borcudur. Unutmayınız ki kendinizi iyi yetiştirme mücadelesi sırasında hep yanınızda olacağız. Bizler, bu uğurda ne gerekiyorsa elimizden geleni yapmak için büyük bir gayret göstereceğiz. Bütün bunlara karşılık sizden beklediğimiz sadece çalışmanızdır. Erdemli olmayı, insanlara yardım etmeyi, sosyal etkinliklere katılmayı, güzel sanatlarla uğraşmayı ve kitap okumayı asla unutmayınız. Kıymetli velilerimiz, aile yuvasından sonra çocuklarımızın eğitildiği ve geleceğe hazırlandığı okulumuzla, sürekli iletişim içinde olmalısınız. Öğrencimizle ne kadar ilgilenirsek onlara ne kadar zaman ayırırsak bu zaman gelecekte onların daha iyi yerlerde olmasını sağlayacaktır. Başarının bir ayağı olan siz değerli velilerimizin okulla işbirliği ve iletişimi bu açıdan çok önemlidir. Bu samimi dilek ve duygularımla 2016-2017 eğitim öğretim yılının, ülkemize, Nevşehir’imize, eğitim çalışanlarına ve öğrencilerimize sağlık, başarı, huzur ve güzellikleri getirmesini diliyor, hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milli, Eğitim, Müdürü, Demir'den, Eğitim, Öğretim, Yılı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı