Haber Detayı
03 Eylül 2018 - Pazartesi 20:24
 
Milli Eğitim Müdürü Demir, Okulun İlk Günü Öğretmenleri Yalnız Bırakmadı
Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, okul öncesi, ilköğretim, ortaöğretim Eylül dönemi çalışma programında öğretmenleri yalnız bırakmadı.
EĞİTİM Haberi
Milli Eğitim Müdürü Demir, Okulun İlk Günü Öğretmenleri Yalnız Bırakmadı

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okul öncesi, ilköğretim, ortaöğretim, hayat boyu öğrenme kurumlarında görevli yönetici ve öğretmenlerin genel kültür, özel alan eğitimi, pedagojik formasyon alanlarında bilgi ve görgülerini artırmak, yeni beceriler kazandırmak, eğitim ve öğretimde karşılaşılan problemlere çözüm yolları bulmak, öğrenci ile çevrenin ihtiyaçlarına göre plan ve programları hazırlayıp uygulamak amacıyla Öğretmenlerin 2018 Eylül Dönemi Mesleki Çalışma Programı hazırlandı.

 

Bu kapsamda programın açılış gününde İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir Damat İbrahim Paşa Ortaokulu ve Güzelyurt Turgut Akdevelioğlu İlkokulu’nda Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un Mesleki Çalışma Programı açılış konuşması canlı yayınını öğretmenlerle birlikte takip etti.
 

Milli Eğitim Müdürü Murat Demir2017-2018 eğitim-öğretim yılındaki çalışmaları ve gayretlerinden dolayı okul müdürlerine ve öğretmenlere teşekkür ederek, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diledi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milli, Eğitim, Müdürü, Demir,, Okulun, İlk, Günü, Öğretmenleri, Yalnız, Bırakmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı