Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 14:15
 
Minik Kardelenlerin Yüreği Çok Büyük
Nevşehir’in gözde okullarından olan Özel Kardelen Koleji Anaokulu ve Kreşi, öğrencileri sosyal sorumluluk projeleri kapsamında kasabalarda bulunan anaokullarına kendi oynadıkları yeni oyuncaklarını hediye ettiler.
EĞİTİM Haberi
Minik Kardelenlerin Yüreği Çok Büyük

 

Söz konusu yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma olduğunda adından sıkça söz ettiren Kardelen Koleji Anaokulu; minik mucitler, kâşifler, dahiler ve bilginler, sınıfları kendi oynadıkları oyuncaklarını yürütülen proje kapsamında kasabalarda bulunan anaokulları öğrencilerine hediye ettiler.

 

Minik Kardelenlerin, büyük fedakârlıklarını takdir eden Kardelen Koleji Anaokulu ve Kreşi Müdürü Rabia Işıl Ferli, “Yıl içerisinde çeşitli sosyal aktiviteler düzenliyoruz. Amacımız çocuklarımızın kendine güvenen, ahlaki değerlere sahip bireyler yetiştirmektir. Minik Kardelenler de yeni aldıkları oyuncaklarını büyük fedakârlık göstererek ihtiyaç sahibi anaokullarına bağışladık. Oyuncakların yaş oranlarına göre sınıflandırılması ve her birinin hediye paketlerine yerleştirilmesine kadar tüm aşamalarda öğretmenlerimizle çocuklarımız birlikte çalıştılar.” Diyerek bu projeler ile Kardelen Koleji Anaokulu ve Kreşi’nin sosyal sorumluluk bilinci yüksek bireylerin yetiştirilmesine verdikleri önemin üzerinde durdu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Minik, Kardelenlerin, Yüreği, Çok, Büyük,
Yorumlar
Haber Yazılımı