Haber Detayı
30 Mart 2015 - Pazartesi 15:15
 
NEÜ’de ‘Kariyer ve Üniversite Tanıtım Günleri’ Başladı
EĞİTİM Haberi
NEÜ’de ‘Kariyer ve Üniversite Tanıtım Günleri’ Başladı


 
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde ‘Kariyer ve Üniversite Tanıtım Günleri’ bugün başladı.

Nevşehir’de bulunan ortaöğretim 11. ve 12. sınıf öğrencilerin kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri, geleceklerine dair hedefler koyabilmeleri, burs seçenekleri, mezuniyet sonrası iş olanakları ve çalışma politikaları, barınma olanakları, iş yaşamında karşılaşabilecekleri durumlar hakkında bilgi edinmeleri, daha nitelikli ve donanımlı olarak iş hayatına atılabilmelerine yardımcı olmak amacıyla Üniversitemiz ve Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında Üniversitemiz ev sahipliğinde ‘Kariyer ve Üniversite Tanıtım Günleri’ günleri düzenleniyor.
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tafana Aşçılık ve İkram Hizmetleri Uygulama Tesislerinde düzenlenen tanıtım günlerine yurt içi ve yurt dışından birçok üniversite katılırken, üniversiteler açtıkları stantlar ile kendilerini ziyarete gelen öğrencilere üniversiteleri, bölüm ve programları hakkında bilgiler veriyor.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen ‘Kariyer ve Üniversite Tanıtım Günleri’ iki gün sürecek.Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: NEÜ’de, ‘Kariyer, ve, Üniversite, Tanıtım, Günleri’, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı