Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 14:33
 
NESOB Yönetimi, Seçen'e Hayırlı Olsun ziyaretinde Bulundu
Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı(NESOB) Mehmet Pınarbaşı başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Atilla Seçen’i makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler.
NEVŞEHİR Haberi
NESOB Yönetimi, Seçen'e Hayırlı Olsun ziyaretinde Bulundu

 

Nevşehir’deki sivil toplum teşkilatlarının el birliği içerisinde hareket etmesinden duyduğu mutluluğu dile getiren Belediye Başkanı Atilla Seçen, Belediye Başkanı olarak göreve başlamasıyla birlikte sivil toplum örgütlerinin kendisine gösterdiği yakın ilgi ve desteğe teşekkür etti.

 

Seçen, şehirdeki vatandaşlarımızın yanı sıra, sivil toplum teşkilatları işbirliğinin sevindirici olduğunu ifade eden Seçen, Nevşehir Belediyesi olarak bu işbirliğinin daha etkin hale gelmesi için üzerlerine düşeni fazlasıyla yerine getirme gayreti içerisinde olacaklarını kaydetti.

 

NESOB Başkanı Mehmet Pınarbaşı’ da ,Belediye Başkanı Seçen’e tüm yönetim kurulu üyeleri ile birlikte hayırlı olması temennisini iletti. Pınarbaşı, Nevşehir Belediyesi ile sıkı bir işbirliği içerisinde çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: NESOB, Yönetimi,, Seçen'e, Hayırlı, Olsun, ziyaretinde, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı