Haber Detayı
11 Mayıs 2017 - Perşembe 13:06
 
Nevşehir Belediye Başkanı Ünver Anneler Gününü Kutladı
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,14 Mayıs Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
- Haberi
Nevşehir Belediye Başkanı Ünver Anneler Gününü Kutladı

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,14 Mayıs Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, dünyanın en vazgeçilmez değerli varlığı annelerin, sadece yılın bir günü değil, her gün sevgi ve saygı ile hatırlanmasının gerektiğine inandığını belirtti. 

 

Ünver “Cennetin ayaklarının altında olduğunun yüce Rabbimiz tarafından müjdelendiği anneler, sadece yılın bir günü değil, yılın her günü anılmalı ve hatırlanmalı.” belirterek Bütün anneleri dünyanın en değerli varlığı olarak değerlendirdiklerini kaydeden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, mesajında şunları dile getirdi; “Hayatımızın her anında yanı başımızda olan en değerli varlığımız ve en büyük dayanağımız olan annelerimiz, gönüllerimizin tacıdır. Bizlerin bugünlere gelmesinde varını yoğunu ortaya koyan annelerimizin, hayatımızda ne denli önemli olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu denli hayatımızın vazgeçilmezi olan annelerimizi, yılın sadece bir günü değil, hayatımızın her günü hatırlamak, yad etmek en doğru bir davranış şekli olacaktır. Sevgiyi temelde ele alan annelerimiz, bizler için dünyanın en kıymetli varlıklarıdır.

 

Onun içindir ki, her anne bizim için yılın annesidir. Her şeyi ile her güzel şeylere layık olan annelerimize vereceğimiz belki de en büyük hediye, ona sevgiyle sarılmak, hayır duasını ve gönlünü alarak öpülesi ellerini doyasıya öpmektir. Anneler Günü nedeniyle tüm annelerimizi ve özellikle devletimizin bölünmez bütünlüğü için mücadele verirken, mertebelerin en yükseği olan şahadet mertebesine ulaşmış kahraman Mehmetçiklerimizin annelerinin de ellerinden saygı ve sevgi ile öpüyor, bu vesile ile değerli halkımıza sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.” diye konuştu

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehir, Belediye, Başkanı, Ünver, Anneler, Gününü, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı