Haber Detayı
09 Ağustos 2016 - Salı 15:43
 
Nevşehir Belediyesinden, Nevşehir spora Dev Destek
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 2016-2017 Bölgesel Amatör Lig(BAL)’inde mücadele verecek Nevşehirspor Kulübüne destek olmak amacıyla 520 bin TL’lik madde destekı sağlandığını belirtti.
NEVŞEHİR Haberi
Nevşehir Belediyesinden, Nevşehir spora Dev Destek

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 2016-2017 Bölgesel Amatör Lig(BAL)’inde mücadele verecek Nevşehirspor Kulübüne destek olmak amacıyla 520 bin TL’lik madde destekı sağlandığını belirtti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver yaptığı açıklamada, Nevşehirspor ’un kendini Nevşehirli olarak değerlendiren herkesin takımı olduğunu belirterek, zorlu bir lig mücadelesine hazırlanan şehrin BAL ligindeki tek temsilcisinin aynı şekilde herkesin maddi ve manevi destekleri ile hedeflenen düzeye ulaşabileceğini ifade etti.

Geçtiğimiz yılda Nevşehirspor’a katkı sağlama adına önemli bir desteğin sağlandığını vurgulayan Nevşehir Belediyle Başkanı Hasan Ünver şöyle konuştu: “ Nevşehirspor’un başarılı sonuçlar elde ederek hedeflediği çizgiye ulaşması bizleri sevindirir. Sporun her alandaki gelişme ve büyümede önemli bir değer olduğunu biliyoruz. Özellikle amatör spora sağlanacak desteğin bu çerçevede çok iyi değerlendirilmesi gerekiyor. BAL ligindeki tek temsilcimiz olan Nevşehirspor’un bu şehrin imajı olduğuna inanan biri olarak, ,2016-2017 BAL liginde başarılı sonuçlar elde etmesi en büyük isteğimiz. Nevşehirspor’un hedefine ulaşmasında sadece Nevşehir Belediyesi’nin desteğinin yeterli olduğu düşüncesi de yalnış, bu takım kendini Nevşehirli olarak gören herkesin takımı. Bu nedenle herkesin üzerine düşeni yapmasını bekliyoruz. Biz bu itibarla elimizi taşın altına değil, yüreğimizi bu işin içerisine katıyoruz. Nevşehirspor’umuz inanıyorum ki herkesin desteği ile hedeflenen başarıyı yakalayacaktır. Şehrimizin BAL ligindeki tek temsilcisi Nevşehirspor’un, maddi anlamda karşılaştığı sıkıntıları çözme adına, dün itibariyle 520 bin TL Lik yardımı kulübüme aktarmış bulunuyoruz. Nevşehir Kulübümüze hayırlı olmasını dilerim. “dedi.

Öte yandan Nevşehir Belediyesi, Nevşehirspor futbolcularının gerek antrenman ve gerekse de deplasmanlarda kullanmak üzere üzerinde Nevşehirspor’un takım logosunun da giydirilmiş halde bulunduğu bir otobüsü, Nevşehirspor Kulübüne tahsis etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehir, Belediyesinden,, Nevşehir, spora, Dev, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı