Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 09:15
 
Nevşehir’de korucuyu aileler iftar yemeğinde buluştu
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın Eşi Songül Aktaş, 15-21 Mayıs 2019 Aile Haftası olması nedeniyle; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Koruyucu Aileler için Emniyet Tesisleri Nar Topuzlu Han’da düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
NEVŞEHİR Haberi
Nevşehir’de korucuyu aileler iftar yemeğinde buluştu

 

Songül Aktaş, koruyucu ailelerin ve çocukların katıldığı iftar yemeği öncesinde masaları gezerek, koruyucu ailelerin ve çocukların Ramazan-ı Şeriflerini kutladı. Tutulan oruçların kabul olması dileğinde bulundu.

 

Koruyucu aileler ve çocuklar ise Songül Aktaş ile birlikte olmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, kendilerine teşekkür ettiler.

 

İftar yemeğine; Vali İlhami Aktaş’ın Eşi Songül Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe’nin eşi Demet Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın eşi Melek Arı, Cumhuriyet Başsavcısı A. Kürşat Şahin’in eşi Nagihan Şahin, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’nın eşi Sevda Bağlı, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Yüksel Yiğit’in eşi Şebnem Yiğit, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Şener’in eşi İlknur Şener ve Koruyucu aileler ile çocuklar katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehir’de, korucuyu, aileler, iftar, yemeğinde, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı