Haber Detayı
10 Ocak 2017 - Salı 11:24
 
Nevşehir'de Milli Eğitim Neşter Vurulacak Mı ?
Cumhurbaşkanı ERDOĞAN PARALEL YAPI ile Mücadelede yalnızken, Nevşehir´de Lale Haber tek başına PARALEL ile mücadele etti.
EĞİTİM Haberi
Nevşehir'de Milli Eğitim Neşter Vurulacak Mı ?

Cumhurbaşkanı ERDOĞAN PARALEL YAPI ile Mücadelede yalnızken, Nevşehir´de Lale Haber  tek başına PARALEL ile mücadele etti.

 

17-25 Aralıktan aylar yıllar önce PARALEL ihanetçiler ile HABER SİTEMİZ SAHİBİ mücadele ederken, hatta devlet işinden olurken şehirdeki pek çok STK, Partiler, Yetkililer korkularından ses çıkaramıyor, hatta Afrika´larda kuyular açıp, sabah kahvaltılarında birlikte olup şehri yönetiyorlardı.

 

FETÖ ile kol kola girip, Hakkında İşlem Yaptıkları ardı ardına dava açıp, köşeye sıkıştırmaya çalışanların, bugün ise rüzgara göre hareket edip ortada dolanmaları hayret ve ibretle takip ediliyor.

 

LALE HABER MERKEZİ , perdeleri yırtarak çıplak gerçekleri kamuoyu ile paylaşmaya devam edecek.

 

Nevşehir nefesini tuttu ve FETÖ´nün Nevşehir Milli Eğitim imamı kim onu konuşuyor.

 

Milli Eğitimdeki Müdür ve müdür yardımcısı atamalarını yakından takip eden FETÖ Nevşehir Milli Eğitim İmamı, bazı ilçe ve merkezdeki müdür ve müdür yardımcılarını belirleyerek listeye soktuğu konuşuluyor.

 

Hatta TÜRK EĞİTİM SEN´den bazılarını telkinle istifa ettirerek Eğitim BİR SEN´e geçmelerini organize eden FETÖ İmamının , DEVLET otoritesini sarsmak için İSTİKLAL MARŞI ve BAYRAK düşmanı isimler üzerinde özel çalışma yaptırarak bunları kamufle edip görevlendirmelerini gerçekleştirdiği iddia ediliyor.

 

Milli Eğitimde birinci mülakatta elenenlerle de özel olarak ilgilenip, bunları Ak Parti içindeki kollarlı ile yeniden görevlendirmesini yaptırdığı yorumları dilden dile dolaşıyor.

 

Lale Haber Merkezi DEVLETİN BEKASI adına kamuoyunun bildiği lakin korkusundan dizleri titreyenlerin korkusuna aldırmadan soruları sormaya devam ediyor.

 

--Israrla kamuoyunda dile getirilmesine rağmen neden 2014 yılında görevlendirilen OKUL MÜDÜRÜ ve Müdür YARDIMCILARI dosyası incelenmemektedir? 

 

--FETÖ soruşturmaları kapsamında bazı İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ görevden el çektirilmiş midir?

 

 --Görevden el çektirilen İLÇE MEM MÜDÜRLERİ´nin referansı kimlerdir?

 

 --Görevden el çektirilen Okul Müdürü var mıdır? Bunların referansı kimlerdir?

 

 --Görevden alınan İLÇE MEM MÜDÜRLERİ´nin referans olduğu okul idarecisi var mıdır?

 

 --Listeye girmesi mümkün olmayan FETÖ elemanları yerine, devleti küçük düşürmek için FETÖ Nevşehir MEM İmamı ve ekibi tarafından bir B Planı dahilinde vasıfsız insanlar listeler sokulmuş mudur?

 

 --Okul idarecileri mülakatının birincisinde elenenleri hangi güç veya güçler tekrar ikinci mülakata dahil edip görevlendirmeyi sağlamıştır?

 

--Bu isimler MİLLİ EĞİTİM tarafından bilinmekte midir?

 

 --Geçen yıl başarısız ve vasıfsız okul idarecilerinin tespit edildiği lakin bunlarla ilgili herhangi bir işlemin yapılmamasının arkasındaki düşünce nedir?

 

--Devlet işleyişini küçük düşürmek için BAYRAK TÖRENLERİNİ ciddiye almayan okul idarecileri var mıdır?

 

--İSTİKLAL MARŞI törenlerine mazeretsiz katılmayan idareciler var mıdır ?MİLLİ EĞİTİM tarafından bilinmekte midir? Bunlar ile ilgili işlem yapılacak mıdır?

 

--FETÖ mensuplarının telkini ile TÜRK EĞİTİM SEN´den istifa ettirilip, EĞİTİM BİR SENDİKASI´na geçirtilip İdareci başvurusunda bulunanlar kimlerdir?

 

--Müdür, Müdür Yardımcısı görevlendirmeleri sırasında SENDİKA geçişleri MEBBİS´te kayıtlı olup,bu geçişler MİT ve EMNİYET tarafından incelenmiş midir?

 

--Eğitim Bir Sen içinde "kripto" FETÖ mensubu var mıdır? Var ise bunların idarecilikleri incelenmiş midir?

 

 --FETÖ yapılanması okullara aman vermeyen MİLLİ EĞİTİMDEKİ bazı yetkililerden kimler rahatsızlık duymuşlardır?

 

--Dersanalerin kapatılmasına yönelik eylem yapan bu yapı mensuplarına okul idarecilerince “performans notu” kaç verildi?

 

--FETÖ ile somut bağı olanlara, bazı okul idarecilerince 95 ve üzeri performans notu verilmiş midir?

 

 --FETÖ ile somut bağı olanlara 100 verilmiş midir?

 

 --FETÖ ile bağı olanlara performans notunun kaç verildiğine dair MEBBİS kayıtları incelendi mi?

 

 --FETÖ ile somut bağı olanlara yüksek not verilmesini sağlayan okul idarecilerinin GÖREVLENDİRMELERİ NE ZAMAN SONA ERDİRİLECEK?

 

--FETÖ ile somut bağı olanlara 95 ve üzeri performans notu veren OKUL İDARECİLERİ kimler tarafından korunmakta? Konudan Sayın CUMHURBAŞKANIMIZ ve Bakan YILMAZ´ın haberi var mıdır?

 

 --Devlet FETÖ ile mücadele ederken, bu yapıyı irdelememe ihmalinin bedeli olacak mı?

 

 --Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü FETÖ ile mücadelede hangi somut aşamadadır?

 

--Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, FETÖ bağı olanlara yüksek not veren idarecileri tespit etmiş midir?

 

 --Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü FETÖ mensuplarına yüksek not vererek görevi ihmal edip, devlet hassasiyetini hiçe sayan “zavallı, beceriksiz vasıfsız” okul idarecilerini görevde tutmakla sorumluluğu kendi üzerine mi almaktadır?

 

--Herhangi bir PARALEL şüphe ile görevden el çektirilen idareci var mıdır?

 

--Cumhurbaşkanımız NEVŞEHİR´deki bu durumu bilmekte midir?

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehir'de, Milli, Eğitim, Neşter, Vurulacak, Mı, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı