Haber Detayı
17 Şubat 2017 - Cuma 11:32
 
Nevşehir'de Oda Müziği Konseri Verilecek
20 Şubat 2017 tarihinde saat: 14.00'de Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Öğrencileri, Öğretim Üyesi Yard.Doç.Dr. Anıl Çelik önderliğinde "Yalnız Değilsiniz" projesi kapsamında Hacıbektaş Rıfat Kartal Huzurevi'nde yaşlılarla buluşuyor.
İLÇELER Haberi
Nevşehir'de Oda Müziği Konseri Verilecek

20 Şubat 2017 tarihinde saat: 14.00'de Nevşehir Hacıbektaş Veli  Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Öğrencileri, Öğretim Üyesi Yard.Doç.Dr. Anıl Çelik önderliğinde "Yalnız Değilsiniz" projesi kapsamında  Hacıbektaş Rıfat Kartal Huzurevi'nde yaşlılarla buluşuyor.

 

 

Oda müziği eşliğiyle Nevşehir Hacıbektaş Veli Oda Müziği Öğrencileri yaşlılarımızla birlikte eğlenmenin ve onları eğlendirmenin mutluluğunu yaşayacaklardır. Aynı zamanda sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleştirecekleri bu anlamlı ziyarette, empati kurma, yaşlılarımızın hayat tecrübelerinden faydalanma, her yaş grubuyla sağlıklı iletişim kurma, toplumsal sorumluluklarının farkına varma gibi önemli kazanımları edineceklerdir.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehir'de, Oda, Müziği, Konseri, Verilecek, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı