Nevşehir’de sessizlik sürüyor
Haber
25 Ocak 2021 - Pazartesi 14:37
 
Nevşehir’de sessizlik sürüyor
Nevşehir’de Belediye Başkanı Rasim Arı ile ilgili sosyal medya ve bazı haber sitelerinde çıkan söylentilerin ardından sessiz bekleyiş sürüyor.
SİYASET Haberi
Nevşehir’de sessizlik sürüyor

 

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın istifa ettiği söylentilerinin ardından tam 5 gün geçti. Son olarak dün akşam saatlerinde basın ve kamuoyuna açıklamada bulunan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı açıklamasında, “Partimin ve benim dışımdaki açıklamalara lütfen itibar etmeyin” ifadelerine yer vermesinin ardından Nevşehir kamuoyunda gözler AK Parti Nevşehir teşkilatına ve AK Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’ye çevrildi.

 

Nevşehir ile ilgili çıkan ve sosyal medyanın yanı sıra bazı haber sitelerinde çıkan haberlere karşın AK Parti Nevşehir teşkilatının yanı sıra AK Parti milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’nin neden sessiz kaldığı kamuoyu tarafından merak ediliyor.

 

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın açıklamaları sonrasında Nevşehir kamuoyu bir nebze bilgilenirken kamuoyu AK Parti Nevşehir teşkilatına, AK Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’nin de bir açıklama yapmasını bekliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehir’de, sessizlik, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı