Haber Detayı
02 Ağustos 2016 - Salı 23:51
 
Nevşehir Demokrasi Nöbetinde Arslanbek Sultanbekov Sürprizi
Nevşehir’de demokrasi nöbetinin 19.gününde Dombra şarkısının sahibi Arslanbek Sultanbekov Diriliş meydanında mini konser verdi.
NEVŞEHİR Haberi
Nevşehir Demokrasi Nöbetinde Arslanbek Sultanbekov Sürprizi

Nevşehir’de demokrasi nöbetinin 19.gününde Dombra şarkısının sahibi Arslanbek Sultanbekov Diriliş meydanında mini konser verdi.

 

 

 

 

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Nevşehir’de de demokrasi nöbeti devam ediyor. Diriliş meydanında devam eden demokrasi nöbetine Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in daveti üzerine Nevşehir’e gelen sanatçı Sultanbekov başta Dombra şarkısı olmak üzere sevilen şarkılarını mitinge katılan vatandaşlar için seslendirdi.

 

 

 

 

Diriliş meydanında demokrasi nöbetine katılan binlerce vatandaşın alkışları ile sahneye çıkan sanatçı Arslan Sultanbekov, tüm dünya ülkelerinin, dünyanın Türkiye’ye ihtiyacı olduğunu söyledi.

 

 

 

Sultanbekov, “ Bizler burada olduğumuz için çok seviniyoruz. Bizi buraya davet etmiş olduğu için Sayın Belediye Başkanımız Hasan Ünver’e teşekkür ediyoruz. Bizim için Türkiye çok önemi bir devlet. Müslüman dünyasında, Türk dünyasında çok önemli bir devlet. Biz çok üzülüyoruz, çok bu Türkiye’de kötü şeyler olsa biz, Allah’tan diliyoruz Türkiye yaşasın, Türkiye büyüsün. Türkiye’de her zaman barış olsun. Türkiye güçlü, Türkiye tüm dünyaya lazım, Türkiye bizlere lazım” diye konuştu.

 

 

Sanatçı Arslan Sultanbekov konuşmasının ardından ise dombra şarkısını mitinge gelen yaklaşık 20 bin kişi dinledi. Vatandaşların dombra şarkısını bir kez daha söylemesini istemesi üzerine sanatçı Sultanbekov şarkının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için uyarlanmış bölümünü mitinge gelen binlerle hep birlikte söyledi.

 

 

Program sonunda ise Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti İl Başkanı Mehmet ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Rauf Yanar halkı selamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehir, Demokrasi, Nöbetinde, Arslanbek, Sultanbekov, Sürprizi,
Yorumlar
Haber Yazılımı