Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, Belediye Cemiyeti mi oldu!
Haber
02 Haziran 2020 - Salı 22:03
 
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, Belediye Cemiyeti mi oldu!
Nevşehir’de görev yapan gazetecileri bugüne kadar bir kez dahi koruma cesaretinde bulunamayan Nevşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı Bayram Ekici, ne zaman bir iş yaptığı belediye varsa onu desteklemesi dikkatlerden kaçmıyor.
GÜNCEL Haberi
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, Belediye Cemiyeti mi oldu!

 

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti bugüne kadar Muammer Başer başkanlığının dışında hiçbir zaman gazeteciyi koruyan gözeten bir kuruluş olmadığını bugün bir kez daha gösterdi. Nevşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı Bayram Ekici’nin ticaret ile Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığını karıştırmasının ardından gazeteciyi koruyan değil belediyeleri koruyan taraf olarak adeta Nevşehir Belediyeciler Cemiyeti olarak hizmet vermesi dikkatlerden kaçmıyor.

 

Kaymaklı Belediyesi tarafından yapılan açıklamayı Kaymaklı Belediyesi Basın yayın servisi olmasına rağmen tıpkı Kaymaklı Belediyesi Basın Servisi gibi hizmet veren Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti yine gazetecinin değil kendi menfaatinin yanında olduğunu ispatladı. Bugüne kadar gazetecileri tek bir koruyan gözeten bir açıklama yapamayan Cemiyet Başkanı Bayram Ekici bugün yine gazetecinin değil belediyenin yanında olduğunu gösterdi.

 

Nevşehir’de adı olan ama gazetecileri savunmaktan bihaber olan Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti internet gazetemiz tarafından Bayram Ekici olduğu sürece yok hükmünde olduğunu kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehir, Gazeteciler, Cemiyeti,, Belediye, Cemiyeti, mi, oldu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı