Haber Detayı
27 Şubat 2018 - Salı 21:41
 
Nevşehir Jimnastik Şampiyonu, Bursluluk Sınavında da Birinci Oldu
Yıllardır Jimnastik Şampiyonu ve bölge dereceleri olan Nehir Özmen Kardelen Kolejinin 4. Sınıflar bursluluk sınavında da okulunun birincisi oldu.
EĞİTİM Haberi
Nevşehir Jimnastik Şampiyonu, Bursluluk Sınavında da Birinci Oldu

 

Özel Kardelen Koleji İlköğretim 4.Sınıflar bursluluk sınavında birinci olan Nehir Özmen, jimnastikteki başarısının yanında eğitim hayatında da başarıları ile ilgi çekiyor. Şampiyonların Okulu Özel Kardelen Koleji 4. Sınıflar, sınıf öğretmeni Ömer Gürbüz Nehir Özmen’in başarısı hakkında şunları söyledi; “ Nehir ile gurur duyuyorum. Emeklerimizin karşılığını alıyoruz. Öğrencilerimiz spor başarılarının yanında eğitimdeki başarıları da ortada. Sınıf başarısı her zaman yüksek olan bir öğrencimiz . Sınıf içerisinde öğrenci veli öğretmen olarak her zaman iletişim halinde çalışıyoruz. Böyle olunca da başarılı olmamız kaçılmaz oluyor.” Diyerek sınıf içinde ve dışında her zaman diyalog halinde olduklarına vurgu yaptı.

 

Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı; “ Bu yıl da bursluluk sınavında Nevşehir halkından olumlu ilgi gördü. Kardelen Koleji 4. Sınıflar bursluluk sınavına bine yakın öğrenci katıldı. Özel Kardelen Koleji öğrencilerimiz tıpkı Nehir gibi spor ile eğitimi birlikte ilerletiyor. Sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerde adından sürekli söz ettiren okulumuz her branşta dereceler vermeye devam ediyor. Nehir Özmen de gelecek yıl için okul kaydını yaptırdık. Nehir’i tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehir, Jimnastik, Şampiyonu,, Bursluluk, Sınavında, da, Birinci, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı