Haber Detayı
24 Mart 2015 - Salı 11:13
 
Nevşehir Şehir Kimliği Çalıştayı Tanıtım Toplantısı Perşembe Günü Yapılacak
NEVŞEHİR Haberi
Nevşehir Şehir Kimliği Çalıştayı Tanıtım Toplantısı Perşembe Günü YapılacakÇevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Nevşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Nevşehir Şehir Kimliği Çalıştayı Tanıtım Toplantısı’ 26 Mart 2015 Perşembe günü gerçekleştirilecek.
Nevşehir’in temel anlamda tarihi ve kültürel birikimlerinin yanı sıra, bir bütün halinde gelecek vizyonu projeksiyonunu ve hedeflerine ilişkin olarak yapılması gerekli çalışmaların ele alınarak değerlendirileceği Nevşehir Şehir Kimliği Çalıştayı tanıtım toplantısına, şehir yöneticileri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı uzmanları, meslek odaları. Oda, Birlik ve Derneklerin başkan ve yöneticilerinin yanı sıra sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, akademisyenler gibi çok çeşitli kesimlerden ilgililerin katılmaları planlanıyor.
Nevşehir’in bugünü ve geleceği açısından da oldukça önemli olan ve Gelecek vizyonumuzu birlikte belirleyelim sloganı ile gerçekleştirilecek Şehir Kimliği Çalıştayı tanıtım toplantısı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde 26 Mart Perşembe günü saat 14.00’de başlayacak.
Gerçekleştirilecek Nevşehir Şehir Kimliği Çalıştayı Tanıtım Toplantısına vatandaşlarımızda katılabilecekler.


Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehir, Şehir, Kimliği, Çalıştayı, Tanıtım, Toplantısı, Perşembe, Günü, Yapılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı