Haber Detayı
01 Şubat 2017 - Çarşamba 13:59
 
Nevşehirli AK Kadınlar Askıda Çorba Dağıtımda
ASKIDA ÇORBA ile düzenli olarak dağıtım yapılan vatandaşlarımızla bugünde Ak Kadınlar buluşturdu
SİYASET Haberi
Nevşehirli AK Kadınlar Askıda Çorba Dağıtımda

ASKIDA ÇORBA ile düzenli olarak dağıtım yapılan vatandaşlara bugünde Ak Kadınlar buluşturdu.

 

Nevşehir’de uzun zamandır yoksulun umudu olan Askıda Yardımlaşma Derneği tarafından “Halkın Aş Evi” faaliyetlerine devam ediyor.

 

Kapalı Pazar yeri 1 nolu giriş kapısının yan kısmında bulunan ve Askıda Çorba ismi verilen bu aş evinde yardımsever vatandaşların getirdikleri malzemeler dernek çalışanları tarafından pişiriliyor.Pişen yemeklerle ihtiyaç sahipleri gelerek burada karınlarını doyuruyor.Askıda Yardımlaşma Derneği bu hafta dağıtımda Nevşehir AK Kadınlar yaptı.

 

Nevşehir AK Parti Kadın Kolları Başkan Nihal Kutlar yapılan bu örnek yardımlaşma hakkında şunları söyledi; “Askıda Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğimizin her gün düzenli olarak ailelere yaptığı "ASKIDA ÇORBA" Etkinliğinde Ak Kadınlar olarak bugünde bizler bir parça olsun katkıda bulunmaya çalıştık. Önce Çorbamızı kaynattık sonra da el birliği ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ve evlere dağıtımını yaptık. Bir tencere çorba da  benim adıma kaynasın diyorsanız. Siz malzemeyi getirin onlar  pişirip ihtiyaç sahibi de yesin. AK Parti Nevşehir Kadın kolları olarak millet için çalışan herkese teşekkür ederiz desteklerimiz böyle duyarlı kişi yada kişilere devam edecektir. Askıda Çorba ile düzenli olarak dağıtım yapılan vatandaşlarımızla AK Kadınlar olarak bugünde bizler buluştuk. Nevşehirli'ye yakışan budur! Bizler garibanımıza sahip çıkarız. diye konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehirli, AK, Kadınlar, Askıda, Çorba, Dağıtımda,
Yorumlar
Haber Yazılımı