Haber Detayı
16 Şubat 2016 - Salı 10:47
 
Nevşehirli Gencin Feci Ölümü
GÜNCEL Haberi
Nevşehirli Gencin Feci Ölümü

 

Kızılay’da bir AVM’nin en üst katına çıkarak kendilerini boşluğa bırakan 16 yaşındaki iki çocuk yaşamını yitirdi. Sevgili oldukları iddia edilen çocukların ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı. Genç kızın Nevşehirli olduğu öğrenildi.

Ankara Kızılay’da dün saat 19.00 sıralarında bir alışveriş merkezinin en üst katına çıkan iki çocuk, buradaki korkulukların üzerinden kendilerini boşluğa bıraktı. Yüzlerce kişinin gözü önünde gerçekleşen olay şok etkisi yarattı. Çocuklar, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Olayın ardından alışveriş merkezi boşaltılarak ziyarete kapatıldı. Polis ekipleri de olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı da olayla ilgili soruşturma başlattı. Görgü tanıkları, iki çocuğun el ele tutuşarak kendilerini boşluğa bıraktıklarını 8. kattan eksi ikinci kattaki beton zemine düştüklerini anlattı.

Annesi şoka girdi

Hayatını kaybeden çocukların 16 yaşlarındaki Yunus Ö. ve Melisa A. olduğu öğrenildi. Yunus ve Melisa’nın sevgili oldukları da ileri sürüldü. Polis ekiplerinin incelemesi sırasında Yunus Ö.’ün üzerinden kimlik çıkarken, Melisa’nın kimliği üzerinde bulunamadı. Alınan bilgilere göre, Melisa’nın annesi kızından haber alamayınca alışveriş merkezinde olabileceğini düşündü.Kızını bulmak için buraya gelen anne, zemin kattaki iki cenazeden birinin kızı olduğunu öğrendi. Şok geçiren acılı anne uzun süre sakinleştirilmeye çalışıldı. Malisa’nın Nevşehir Ürgüp nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehirli, Gencin, Feci, Ölümü,
Yorumlar
Haber Yazılımı