Haber Detayı
07 Mayıs 2018 - Pazartesi 13:02
 
Nevşehirspor Yöneticileri, Seçen'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu
Nevşehirspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Salih Dirikoç beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundular.
SPOR Haberi
Nevşehirspor Yöneticileri, Seçen'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

 

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ziyarette yaptığı açıklamada, Nevşehirspor kulüp yönetim kurulu üyelerinin yaptıkları ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti. Seçen, Nevşehirspor’ un 13 yıllık aradan sonra yeniden 3. Lige yükselmesinin mutluluğunu her daim yaşayacaklarını da ifade ederek, şehre bu denli güzel bir başarıyı armağan etmelerinden dolayı da, yöneticilere teşekkür etti. Seçen ‘ İnanç ve azim beraberinde kuşkusuz başarıyı getiriyor. Nevşehirspor bunu ortaya koydu ve sonunda başardı. İnşaallah , Nevşehirspor 3. Ligde de başarılarıyla bizleri sevindirecektir” dedi.

 

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç’da Nevşehirspor’un bu başarısında bu şehirde yaşayan taraftarlarından kamu kurum ve kuruluşlarının büyük katkısı olduğunu belirterek, Nevşehir Belediyesi’nin bu kapsamda desteğinin hiçbir zaman unutulmayacağını ifade etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nevşehirspor, Yöneticileri,, Seçen'e, Hayırlı, Olsun, Ziyaretinde, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı