Haber Detayı
15 Aralık 2019 - Pazar 10:58
 
Nissara AVM'de bebek emekleme yarışması düzenlendi
Nevşehir Nissara Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bu yıl ikincisi düzenlenen bebek emekleme yarışmasın 20 bebek katıldı.
GÜNCEL Haberi
Nissara AVM'de bebek emekleme yarışması düzenlendi

 

Nevşehir Nissara Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bu yıl ikincisi düzenlenen bebek emekleme yarışmasın 20 bebek katıldı. Bebeklerin birinci olmak için emeklediği yarışmada ise ailelerin heyecanı görülmeye değerdi.

 

Bebeklerinin birinci olması için emeklediği yarışmada aileleri ise kendi çocuklarının birinci olması için ailelerin ise kendi çocuklarının sevdiği eşyaları göstererek dikkat çekme çabaları ise görülmeye değerdi. Düzenlenen bebek emekleme yarışmasında ise ailesinin kendisine salatalık uzatmasını gören Mustafa Ediz Eraslan birinci olurken, ikinciliği Ahmet Taha Demir ve üçüncülüğü ise Mina Kartaloğlu elde etti.

 

Nissara AVM Pazarlama Müdürü Ecem Doğru ise açıklamasında, “ Bu yıl ikincisini düzenlendiğimiz bebek emekleme yarışmasına 20 bebeğimiz katıldı. Ailelerin de büyük ilgi göstermesi bizleri çok mutlu etti. Birinci olan bebeğimize bir adet bebek bakım seti ve 100 adet bebek bezi, ikinci olan bebeğimize 100 adet bebek bezi ve üçüncü olan bebeğimize ise 50 adet bebek bezi ve kupa hediye ettik” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nissara, AVM'de, bebek, emekleme, yarışması, düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı