Haber Detayı
16 Şubat 2015 - Pazartesi 13:00
 
NTSO Kadın Girişimciler Kurulu Çalışmalarına Başladı
NEVŞEHİR Haberi
NTSO Kadın Girişimciler Kurulu Çalışmalarına Başladı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Gülper Gündüz Yassı Başkanlığı’nda toplanarak çalışmalarına başladı.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen ilk toplantıda Kurul Üyeleri Kurul’un kuruluş amacı ve faaliyetleri konusunda tanıtıma önem verilmesi gerektiğini belirtirken, Nevşehir Kamuoyu’na NTSO Kadın Girişimciler Kurulu çalışmalarının duyurulması amacıyla basın ve sosyal medyada tanıtımların artırılması gerektiğini dile getirdiler.
Asıl hedeflerinin Nevşehir’de bulunan kadınların girişimciliğe teşvik edilmesi için çalışmalar yürütmek olduğunu hatırlatan Kurul başkanı Gülper Gündüz Yassı, “Bunların yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde kadınlara ihtiyaç duyulan ve eksikliği hissedilen her alanda eğitim ve sosyal faaliyetleri gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.” Dedi.
Kurul üyelerin gerçekleştirilmesini istediği projelerinde ele alındığı toplantıda, yakın illerde bulunan Kadın kurulları ile işbirliği çerçevesinde bölgesel faaliyet ve eğitim programlarının da düzenlenmesi için çalışmaların başlatılması kararı alındı.
Kurul önümüzdeki günlerde, çalışmaların tanıtılması amacıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirecek.
 
Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.
Kaynak: Editör:
Etiketler: NTSO, Kadın, Girişimciler, Kurulu, Çalışmalarına, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı