Haber Detayı
20 Şubat 2018 - Salı 10:01
 
Park ve Bahçeler Müdürlüğü Personeli İş Sağlığı Eğitimi Başladı
Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde görev yapan personele yönelik olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi başladı.
BELEDİYELER Haberi
Park ve Bahçeler Müdürlüğü Personeli İş Sağlığı Eğitimi Başladı

 

Nevşehir Belediye Meclis Toplantı salonunda, Kapadokya Danışmanlık Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi işbirliğinde düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitiminde, Nevşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan personele yönelik olarak İşlemde İş Güvenliği Eğitimi, Çim Biçme, Ağaç Budama,Refüj ,Orta Refüj ve Ağaç İşleri Çalışmalarında Güvenlik, Elle Taşıma İşlerinde İş Güvenliği, Kişisel Koruyucu Donanım, Temel İş Sağlığı, Ramak Kala Olay, Temel İlk Yardım, Meslek Hastalıkları ve Bulaşıcı Hastalıkları, Kişisel Hijyen, Elektrik Tehlikeleri ve Riskleri, Çalışanların Yasal Hak ve Sorumlulukları konularında bilgiler veriliyor.

 

Nevşehir Belediyesi İş Güvenliği uzmanı Fatih Bozkurt, Kapadokya Danışmanlık Ortak Sağlık ve Güvenlik firmasından Dr. Salim Ulu ve işyeri hemşerisi Şengül Şahin tarafından verilen eğitimler 22 Şubat 2018 Perşembe günü sona erecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Park, ve, Bahçeler, Müdürlüğü, Personeli, İş, Sağlığı, Eğitimi, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı