Haber Detayı
11 Mayıs 2019 - Cumartesi 18:14
 
Rasim Arı, Oryantiring Türkiye Şampiyonasında dereceye girenlere Kapadokya tatili hediye etti
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Kapadokya’da gerçekleştirilen Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonasında dereceye giren sporculara Kapadokya tatili hediye etti.
SPOR Haberi
Rasim Arı, Oryantiring Türkiye Şampiyonasında dereceye girenlere Kapadokya tatili hediye etti

 

Nevşehir Belediyesi’nin destekleriyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa köyünde gerçekleştirildi.

 

Türkiye’nin çeşitli illerinden 47 takımın 150 sporcu ile katıldığı ve 10 ayrı kategoride düzenlenen Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonasının ilk gününde uzun mesafe yarışması düzenlendi. Bu yarışlarda dereceye giren sporculara madalyaları Nevşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Ersan Erkut, Türkiye Oryantiring Federasyonu Hacer Akyüz, Federasyon Genel Sekreteri Mahir Irmak, Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer tarafından verildi.

 

Madalya töreninde ilk dört kategoride birinci olan sporculara Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı tarafından Kapadokya tatili hediye edildi. Törende sporculara hediyelerini Nevşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Ersan Erkut verdi.

 

Ersan Erkut burada yaptığı konuşmada, Türkiye Oryantiring Federasyonu yetkililerine teşekkür etti. Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen sporcuları Nevşehir’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Erkut: “Şampiyona için ilimize gelen sporcularımızın sürekli antrenmanda bulundukları için Nevşehir’i doyasıya gezemediklerini düşünen belediye başkanımız Rasim Arı onlara bir hediye vermek istedi. Sporcularımıza burada ilk kez açıkladığımız bu sürpriz ile yeniden şehrimizde ağırlamak istedik. Belediye Başkanımızın tüm sporcularımıza ve ailelerine selamlarını iletiyorum. Dereceye giren tüm sporcularımızı kutluyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rasim, Arı,, Oryantiring, Türkiye, Şampiyonasında, dereceye, girenlere, Kapadokya, tatili, hediye, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı