Salgındaki dalgalanmalar amatör futbolu da vurdu
Haber
21 Kasım 2020 - Cumartesi 12:11
 
Salgındaki dalgalanmalar amatör futbolu da vurdu
Dünya ve Türkiye genelindeki Korona virüs vakalarının, ağır hasta vakalarının artışı hayatın her alanına sirayet etmeyi sürdürüyor.
SPOR Haberi
Salgındaki dalgalanmalar amatör futbolu da vurdu

 

NEVŞEHİR(MHA) Dünya ve Türkiye genelindeki Korona virüs vakalarının, ağır hasta vakalarının artışı hayatın her alanına sirayet etmeyi sürdürüyor.

  

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Avcı'nın geçtiğimiz günlerde Ekim -Kasım aylarında müsabakaların pandemi şartlarına göre oynanabileceğini belirttiği açıklamasının ardından ne yazık ki amatör futbol müsabakalarının ne olacağı da belirsizliğini koruyor.  

 

Pandemi dolayısıyla birinci amatör küme ve ikinci amatör küme ligi müsabakalarının bu yıla has birleştirileceğini belirten Başkan Avcı, bu konuda gerekli çalışmaların sürdürüldüğünü de belirtmişti.  

 

Salgın sürecindeki dalgalanma nedeniyle Nevşehir'de amatör futbol müsabakalarının ne olacağını sorduğumuz Futbol Federasyonu Nevşehir İl Temsilcisi M. Tolga Karaca ise müsabakalarla ilgili yeni bir gelişmenin olmadığını, 2021 Ocak ayı sonuna kadar da yeni gelişmenin olmasının beklenmediğini dile getirdi.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Salgındaki, dalgalanmalar, amatör, futbolu, da, vurdu, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı