Haber Detayı
27 Mart 2015 - Cuma 17:11
 
Seçimlerden Önce CHP İl Başkanı Değişmeli
SİYASET Haberi
Seçimlerden Önce CHP İl Başkanı Değişmeli


Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez’in taraflı tutumu devam ediyor.

CHP Genel Merkezi tarafından İl Başkanı görevinden istifa ederek milletvekili aday adayı olan Mehmet Değirmenci’nin ardından İl Başkanlığı görevine atamış olduğu Kamil Gülmez’in göreve gelmiş olduğu ilk günden itibaren taraflı ve yanlı tutumu devam ediyor. Nevşehir’de Haberin Merkezi www.lalehaber.com haber sitesi olarak kendisini defalarca basın yayın kuruluşlarına eşit mesafede olmasını iletmiş olduğumuz İl Başkanı Gülmez bildiğini okumaya devam ediyor.

Nevşehir’de Haberin Merkezi www.lalehaber.com haber sitesi olarak tüm siyasi partilere eşit olmamıza rağmen tüm siyasi partilerin haberlerine yer vermemize rağmen bu tutumunun nedene bir türlü anlam veremediğimizi belirtmek isteriz.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde Nevşehir’de sadece tek bir gazeteci varmış gibi o gazeteci ile çalışan ve çalışmış olduğu gazetecinin önce kendi abonelerine haberi gönderip ardından yine CHP İl Başkanlığı mail adresi ile kendisine abone olmayan basın kuruluşlarına haberi servis eden o kişiyle mi seçimleri kazanmak peşindeler.
Nevşehir’de Haberin Merkezi www.lalehaber.com haber sitesi olarak CHP İl Başkanı Kamil Gülmez’in bu tavırlı davranışlarını şiddetle kınıyor ve kendisini istifaya davet ediyoruz.

Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Seçimlerden, Önce, CHP, İl, Başkanı, Değişmeli,
Yorumlar
Haber Yazılımı