Haber Detayı
22 Ağustos 2018 - Çarşamba 17:30
 
Seçen, Bayram Nöbetindeki Zabıta ve İtfaiye Ekipleri ve Polislerle Bayramlaştı
Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Kurban Bayramı’nda vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri için nöbette bulunan Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü ile Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Kale Şehit İsmail Arslan Polis Merkezi’nde görev yapan polis merkezindeki polis ve amirleriyle bayramlaştı.
NEVŞEHİR Haberi
Seçen, Bayram Nöbetindeki Zabıta ve İtfaiye Ekipleri ve Polislerle Bayramlaştı

 

Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ve Belediye Zabıta Müdürlüğü’nde nöbet tutan personelin Ramazan Bayramlarını tebrik eden Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Belediyesi olarak halkın 7 gün 24 saat aralıksız vatandaşların hizmetkarlığını yaptıklarını belirtti. Ziyarette Belediye Başkanı Seçen, Kurban Bayramı münasebetiyle de belediye hizmetlerinin aksatılmadan yerine getirildiğini ifade etti.

 

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, il merkezindeki Kale Şehit İsmail Arslan Polis Merkezi’nde görev yapan polis merkezi yönetici ve memurlarıyla da bayramlaştı.

 

Bayram ziyaretinde Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, halkın huzuru ve güvenliğinin teminatı için gece gündüz demeden çalışan, vatanın bölünmez bütünlüğüne karşı girişilen her türlü saldırılara karşı canını hiç çekinmeden bu vatan ve millet için veren tüm emniyet personelinin üstün bir başarı ortaya koyduğunu söyledi. Belediye Başkanı Seçen, Kale Şehit İsmail Arslan Polis Merkezi’nde görev yapan polis merkezi yönetici ve polis memurlarıyla ayrı ayrı bayramlaştı .

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seçen,, Bayram, Nöbetindeki, Zabıta, ve, İtfaiye, Ekipleri, ve, Polislerle, Bayramlaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı