Haber Detayı
10 Eylül 2018 - Pazartesi 21:42
 
Seçen, Mahalle Sakinlerinin Davetini Geri Çevirmedi
Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Bahçelievler Mahallesi sakinlerinin davetini geri çevirmedi.
GÜNCEL Haberi
Seçen, Mahalle Sakinlerinin Davetini Geri Çevirmedi

 

Mahalle sakinleri ile çay içip sohbet eden Seçen, kısa süre içerisinde yaptıkları çalışmaları değerlendirdi ve bundan sonraki yapılacak çalışmalara ilişkin bilgiler aktardı.

 

Geçtiğimiz günlerde Bahçelievler Mahallesinde ikamet eden bir grup mahalle sakini Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında mahalle sakinleri Belediye Başkanı Seçen’i mahallelerine davet ettiler.

 

Mahalle sakinlerinin bu davetini geri çevirmeyen Belediye Başkanı Atilla Seçen, Lale Camii önünde cami cemaati ile de sohbet etti.

 

Daha sonra mahalle sakinleri ile bir evin bahçesinde bir araya gelen Belediye Başkanı Seçen, öncelikli olarak yapılan davetten duyduğu mutluluğu dile getirerek, mahalle sakinlerine teşekkür etti. Seçen ziyarette, Mayıs-Eylül döneminde Nevşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin olarak bilgiler verdi.

 

Önümüzdeki süreçte gerçekleştirmeyi planladıkları çalışmalarla da ilgili olarak bilgiler veren Seçen, halkla birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seçen,, Mahalle, Sakinlerinin, Davetini, Geri, Çevirmedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı