Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 12:01
 
Son başvuru tarihi 02 Ağustos
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada zeka oyunları eğitimlerine katılmak isteyen eğitimcilerin en son 02 Ağustos günü mesai bitimine kadar gerekli başvurularını yapmaları istendi.
EĞİTİM Haberi
Son başvuru tarihi 02 Ağustos

 

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada zeka oyunları eğitimlerine katılmak isteyen eğitimcilerin en son 02 Ağustos günü mesai bitimine kadar gerekli başvurularını yapmaları istendi. 

 

Açıklamada; “Bakanlığımız bünyesinde öğretmenlere yönelik olarak verilmesi planlanan Zeka Oyunları Eğitimleri için veri.meb.gov.tr adresi üzerinden yapılan başvuru süreci 05-12 Temmuz 2019 tarihleri arasında tamamlandı. Eğitici eğitimine seçilecek öğretmenler, başvuru yapan öğretmenler arasından 19 Temmuz - 02 Ağustos 2019 tarihleri arasında mobil platformda oynayacakları zeka oyunlarında elde ettikleri çıktıların değerlendirilmesine göre Bakanlıkça belirlenecek. Öğretmenlerin mobil uygulamaya erişim sağlayabilmesi için Griceviz mobil uygulamasını akıllı telefon ya da tabletlerine indirmeleri ve bu uygulama üzerinden kişisel kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapmaları gerekmekte” ifadelerine yer verildi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Son, başvuru, tarihi, 02, Ağustos, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı