Haber Detayı
13 Ağustos 2018 - Pazartesi 14:11
 
Sosyal Medya Müdürü mü, Yoksa Milli Eğitim Müdürü müsünüz?
Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, sosyal paylaşım sayfalarında ayırmış olduğu zamanı acaba eğitim de yaşanan kaosa da ayırıyor mu?
EĞİTİM Haberi
Sosyal Medya Müdürü mü, Yoksa Milli Eğitim Müdürü müsünüz?

 

Nevşehir’de Liselere Giriş Sınavı sonuçlarının ardından Özel Kardelen Koleji 8.sınıf öğrencisi Cesur Akün’ün İl birincisi olarak açıklanmasının ardından Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu da kendi öğrencilerinin Nevşehir şampiyonu olduğunu ve tercihini Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İmam Hatip Lisesinden yana kullandığını açıklamasının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir eğitimde yaşanan bu kaosa açıklık getirmek yerine sosyal medyada paylaşımlarda bulunmaya devam etmesi dikkatlerden kaçmadı.

 

Nevşehir kamuoyu tarafından eğitimde yaşanan kaosa bir açıklık getirmek yerine sosyal medyada paylaşımlarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’e soruyoruz, Nevşehir’de LGS İl birincisi hangi okuldan hangi öğrenci olmuştur? Nevşehir kamu oyu sizin sosyal medyada ne paylaştığınızı değil LGS’de İl birincisi kimin olduğunu açıklamanızı bekliyor.

 

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın izinde olduğu sıra da yapmış olduğumuz bu haberlere cevap veremeyen Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’in bu denli duyarsız davranışına Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın açıklık getireceğine ve Nevşehir kamuoyunun merakla beklediği sorunun yanıtına cevap verdireceğine en küçük bir şüphemizin olmadığını belirtmek isteriz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sosyal, Medya, Müdürü, mü,, Yoksa, Milli, Eğitim, Müdürü, müsünüz?,
Yorumlar
Haber Yazılımı