Haber Detayı
20 Şubat 2018 - Salı 14:40
 
TEGV'de Öğrenciler Renkli Kalemler Gazetesi Çıkarttı
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) tarafından ilkokul 4.sınıf öğrencileri tarafından hazırlanan ‘Renkli Kalemler’ projesi çerçevesinde gazetenin tanıtımı yapıldı.
EĞİTİM Haberi
TEGV'de Öğrenciler Renkli Kalemler Gazetesi Çıkarttı

 

TEGV Nevşehir Şubesinden düzenlenen programa Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, okul müdürleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. TEGV Nevşehir temsilcisi Serdar Kuzugüden öğrenciler tarafından hazırlanan ‘Renkli Kalemler’ etkinliği çerçevesinde yapılan çalışmalar hakkında Vali Aktaş ve programa katılanlara bilgiler verirken Vali Aktaş ise emeği geçen herkese teşekkür etti. Vali Aktaş, “ Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na katılan ilkokul 4.sınıf öğrencilerinin hazırlamış olduğu bu etkinlikten dolayı tebrik ediyorum. Bu çalışmada emeğe geçen herkese teşekkür ederim’ diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından ise öğrenciler tarafından hazırlanan gazetelerin sergisini Nevşehir Valisi İlhami Aktaş öğrenciler ile birlikte yaparken öğrencilerden yapmış oldukları haberler hakkında tek tek bilgi aldı. Program hatıra fotoğrafının çekinmesiyle sona erdi. 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEGV'de, Öğrenciler, Renkli, Kalemler, Gazetesi, Çıkarttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı