Teşekkürler, Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü
Haber
24 Eylül 2020 - Perşembe 19:13
 
Teşekkürler, Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü
Korona virüs ile mücadele kapsamında Nevşehir’de sağlıkçılar gecelerini gündüzlerine katarak Nevşehir için çalışmalarına devam ediyor.
GÜNCEL Haberi
Teşekkürler, Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü

 

Türkiye’de korona virüs ile mücadele kapsamında hiç şüphesiz en büyük mücadeleyi sağlık çalışanları yapıyor. Nevşehir’de de Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay öncülüğünde Nevşehir Devlet Hastanesi çalışanları gecelerini gündüzlerine katarak korona virüs ile mücadeleyi aralıksız sürdürüyor.

 

Nevşehir’de Sağlık İl Müdürlüğü’nün çalışmaları sonrasında her ne kadar günlük vaka sayılarında zaman zaman artış yaşansa da Nevşehir’de korona virüs ile mücadelede çevre illerden Niğde, Kırşehir, Yozgat, Kayseri ve Aksaray’dan daha düşük vaka sayısı bulunuyor. Nevşehir’de korona virüs vaka sayılarının çevre illere göre daha az olmasının ise en büyük pay hiç şüphesiz Sağlık İl Müdürü Rahim Ünlübay, Devlet Hastanesi Başhekimi Yücel Şal başta olmak üzere tüm doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarının gayretli çalışmalarına borçluyuz.

 

Nevşehir’de Haberin Merkezi www.lalehaber.com internet gazetesi olarak Nevşehir’de Sağlık İl Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalara maske, mesafe, hijyen başta olmak üzere her türlü halkımızı destek olmaya davet ediyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Teşekkürler,, Nevşehir, Sağlık, İl, Müdürlüğü,
Yorumlar
Haber Yazılımı