Haber Detayı
27 Kasım 2018 - Salı 10:05
 
Tren Kapadokya'ya büyük tepki!
Yaklaşık iki yıl önce Uçhisar’da açılan “Tren” gece kulübüne tepki var. En son pop sanatçısı Demet Akalın’ı getiren Kapadokya Tren yaptığı uygulamalar ile müşterilerinden büyük tepki aldı.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Tren Kapadokya'ya büyük tepki!

 

Peri bacaları ile Kapadokya bölgesi zaman zaman birçok ünlü sanatçıya kapılarını açıyor. Bölgeye yabancı başta olmak üzere Kayseri, Niğde, Aksaray, Kırşehir gibi birçok çevre ilden bu sanatçıları görmek için akın akın yerli turist geliyor. En son ağırlanan sanatçı da Demet Akalın oldu.

 

Demet Akalın’ın konserine giriş bileti olarak 100 TL ücret alan Kapadokya Tren yetkilileri, içeride zorunlu şişe açtırma parası olaraktan en düşük 500 TL parayı müşterilerinden talep ettiği iddia edilince tepkiler çığ gibi büyüdü.

 

Ayrıca, locaları 6 bin TL’den satarak daha sonra ekstra paralar talep edildiği ileri sürüldü.  Bu nayhoş durum konsere gelen müşterilerin Tren gece kulübüne yakışmadığı şeklinde dillendirildi. Yine sanatçı Demet Akalın’ın da Kapadokya’da bulunan bu gece kulübü için söylediği ileri sürülen söz ise dikkat çekiciydi.  “Gittiğim en kötü Tren” ifadesini kullandığı ileri sürüldü. Ve Kapadokya Trende çıkan  ünlü sanatçının kızıp hesabını da kendi ödediği de iddialar arasında.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tren, Kapadokya'ya, büyük, tepki!,
Yorumlar
Haber Yazılımı