Haber Detayı
11 Nisan 2018 - Çarşamba 07:32
 
Türk Eğitim Sen'den Borsa Başkanı Salaş'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesi, Başkan Tayfur Urgenç, Başkan yardımcıları Memiş Bülbül, Seyit Gemici, Hasan Hüseyin İyilikli’den oluşan bir heyetle yeniden Nevşehir Ticaret Borsası başkanlığına yeniden seçilen İbrahim Salaş’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dediler.
EĞİTİM Haberi
Türk Eğitim Sen'den Borsa Başkanı Salaş'a Hayırlı Olsun Ziyareti

 

Ziyarette Başkan Tayfur Urgenç, Salaş’ı tebrik etti. Başkan İbrahim Salaş ise Amacımız bu devlete, bu millete hizmet etmektir. Bizde Nevşehir ticaret borsası olarak yerelde üyelerimize ve Nevşehir halkına hizmeti kendimize şiar edindik. dedi. Ayrıca Başkan Salaş, Nevşehir Ticaret Borsası seçimlerinin birlik ve beraberlik içerisinde yapıldığını seçimlerde kendilerini destekleyen tüm iş adamlarına ve esnaflara teşekkür etti.

 

Tes. Başkanı Tayfur Urgenç Eğitim ve sendikalar hakkında kısa bir bilgi aktarımı yaptıktan sonra sendikal faaliyetleri ve Nevşehir’deki eğitimin durumu hakkında fikir teatisinde bulunuldu. Bir süre devam eden sohbette NTB Başkanı İbrahim Salaş ziyaretten dolayı teşekkür etti. İyi dilek ve temennilerle görüşme sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Eğitim, Sen'den, Borsa, Başkanı, Salaş'a, Hayırlı, Olsun, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı