Haber Detayı
07 Mayıs 2017 - Pazar 12:02
 
Türk Model, Ülkemizi Temsil Edecek
Sunuculuk, Oyunculuk ve Fotomodellik alanında yapmış olduğu profesyonel çalışmalar ile adını duyuran Türk Model Dilek Kaya yurt dışına açılıyor.
MAGAZİN Haberi
Türk Model, Ülkemizi Temsil Edecek

 

Sunuculuk, Oyunculuk ve Fotomodellik  alanında yapmış  olduğu profesyonel  çalışmalar  ile  adını  duyuran Türk Model Dilek Kaya yurtdışına açılıyor.

 

Profesyonel fotomodel Dilek Kaya Bosna ve Sırbistan’da modellik anlaşmaları yapmaya hazırlanıyor; Fotomodelin menajeri Bosna Hersek oradan da Sırbistan da modeli için ajanslar ile iş birliği anlaşmaları yapmak üzere yakın iletişime geçmiştir.

 

 

Türkiye de ki  ünlü firmaların  önemli projelerinde çalışan fotomodelin en büyük özelliği kesinlikle fotoğraflara fiziki müdahile etmemesi, flexble olması ve naturel olmasıdır.
Profesyonel Fotomodel Dilek Kaya ; Fiziğine çok güvenen tamamen doğallıktan yana olan fotomodel , çalışmalarında kesinlikle fotshop kullanmıyor.


Modelin ölçüleri:90-60-95 dir

 

 

 

Profesyonel Fotomodel Dilek Kaya ; Aynı zamanda yoğun iş temposuna rağmen oyunculuk eğitimi de almış ve kalbinde oyunculuk yattığını, ileride en büyük hedefinin iyi bir oyuncu olmaktır.

Profesyonel Fotomodel  Dilek Kaya ayrıca ” kızıl esen rüzgar” adlı bloğunda , amatör şiirlerinide  kaleme almaktadır.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Model,, Ülkemizi, Temsil, Edecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı