Haber Detayı
06 Ağustos 2018 - Pazartesi 17:01
 
TÜRSAB Heyeti, NTSO Başkanı Parmaksız'ı Ziyaret Etti
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) Kapadokya Yöre Temsil Kurulu, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı ziyaret etti.
TURİZM Haberi
TÜRSAB Heyeti, NTSO Başkanı Parmaksız'ı Ziyaret Etti

 

NTSO Başkan’ı Parmaksız, makamında Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) Kapadokya Yöre Temsil Kurulu Başkanı Aysel Atak ve kurul üyeleri ile bir araya geldi.

 

Ziyarette bölge turizmi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. TÜRSAB Kapadokya Yöre Temsil Kurulu’nun yeni yönetim kurulu olarak Başkan Parmaksız ile tanışmaya geldiklerini belirten Atak, Nevşehir’de turizmin gelişmesi için, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte çalışmaya hazır olduklarını kaydetti.

 

Başkan Atak ve kurul üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Parmaksız, bu ülke ve bu şehir için değer üretecek her projenin içinde olduk, bundan sonra da olacağız. Nevşehir’de turizmi geliştirmek için kurumlar ile iş birliğine hazırız dedi. Parmaksız ayrıca, “Kapadokya bölgesi bir dünya harikası, ancak kurumların bireysel çabaları bölgeyi hakkettiği konuma taşımakta yeterli olamamaktadır. Bu sebeple bütün paydaşların işbirliği içerisinde çalışması gerekmektedir. Kapadokya bölgesinin önemi ve güzelliği sebebiyle gerek tanıtımı gerekse korunması için bölgeye özel olarak Kapadokya Bölgesi Kanunu’nun çıkarılması gerekmektedir.” Dedi.

 

Başkan Parmaksız, TÜRSAB Kapadokya Yöre Temsil Kurulu’nun yeni yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRSAB, Heyeti,, NTSO, Başkanı, Parmaksız'ı, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı