Haber Detayı
10 Şubat 2019 - Pazar 20:57
 
Tuzköy ve Karacaşar, AK Parti diyor
AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Belediye Başkan adayı Fatih Çiftçi ile birlikte Gülşehir’e adeta çıkartma yaptı.
SİYASET Haberi
Tuzköy ve Karacaşar, AK Parti diyor

 

AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe ve Gülşehir Belediye Başkan adayı Fatih Çiftçi Gülşehir’in Tuzköy ve Karacaşar Mahallelerinde adeta gövde gösterisi yaptı. Tuzköy ve Karacaşar mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan AK Parti heyeti Gülşehir’de AK hizmetler için Belediye Başkan adayı Fatih Çiftçi’ye destek istediler.

 

 AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar açıklamasında, Gülşehir ilçemizin Tuzköy mahallesini ziyaret ederek hemşerilerimiz ile bir araya geldik. AK davamızın AK kadroları ile birlikte güçlü Türkiye’nin yarınları İçin Önce Millet Önce Memleket diyerek gönüllere girmeye, kucaklaşmaya devam ediyoruz. Tuzköy Mahallesi ziyaretimizin ardından ise Karacaşar Mahallemizde hemşerilerimiz ile kucaklaştık. Omuz omuza, yan yana, gönül gönüle yürümeye ve var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

 

AK Parti milletvekili Mustafa Açıkgöz’de açıklamasında, “ Gülşehir ilçemizin Tuzköy ve Karacaşar Mahalleleri 31 Mart Pazar günü yapılacak olan seçimlere hazır. 31 Mart’ta AK Parti Gülşehir Belediye Başkan adayımız Fatih Çiftçi ile Gülşehir yeniden özlediği hizmete kavuşacaktır” diye konuştu.

 

AK Parti milletvekili Yücel Menekşe’de açıklamasında, “ 31 Mart’ta Gülşehir hak ettiği belediyecilik anlayışına kavuşacak. Gönül belediyeciliği ile Gülşehir kazanacak, Nevşehir kazanacak, büyüyen ve gelişen Türkiye kazanacak inşallah” şeklinde konuştu.

 

AK Parti Gülşehir Belediye Başkan adayı Fatih Çiftçi’de açıklamasında, “Bizlerin sevdası Gülşehir, Güzel günlere çok kısa bir zaman kaldı. Gülşehir’imizde gönül belediyeciliğimiz ile Gülşehir kazanacak” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tuzköy, ve, Karacaşar,, AK, Parti, diyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı