Uçhisar Belediye Başkanı Süslü’nün turizm yenileme başarısı
Haber
21 Ağustos 2020 - Cuma 21:12
 
Uçhisar Belediye Başkanı Süslü’nün turizm yenileme başarısı
Uçhisar Kasabası Derebağ-Cevizli bağı mevkiinde mülkiyeti hazineye ait 15825 parsel üzerinde bulunan 11 adet dükkan 5 yıl süre ile Milli Emlak Genel Müdürlüğünden, Uçhisar Belediyesi tarafınca kiralandı.
TURİZM Haberi
Uçhisar Belediye Başkanı Süslü’nün turizm yenileme başarısı

 

Uçhisar Kasabası Derebağ-Cevizli bağı mevkiinde mülkiyeti hazineye ait 15825 parsel üzerinde bulunan 11 adet dükkan  5 yıl süre ile Milli Emlak Genel Müdürlüğünden, Uçhisar Belediyesi tarafınca kiralandı. Hediyelik eşya satış yeri statüsünde nitelendirilen dükkanların cevizli esnafına kiralanarak faaliyete başlaması düşünülüyor.

 

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Yapımına Aralık 2019 da başladığımız, bölgenin görsel yapısına uygun olarak tasarlanan ve turizm potansiyelini arttıracağı için oldukça önemli olan Cevizli-Derebağ projesini tamamladık. Başta esnafımız olmak üzere tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bu projenin tamamlanma sürecinde Başta Sayın Valimiz İnci Sezer Becel’e, Milletvekillerimiz Sayın Mustafa Açıkgöz ve Sayın Yücel Menekşe’ye İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Gürbüz Dinç’e projeye verdikleri desteklerden ötürü teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uçhisar, Belediye, Başkanı, Süslü’nün, turizm, yenileme, başarısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı