Haber Detayı
26 Ocak 2018 - Cuma 09:06
 
Uçhisar Belediyesi EMİT'te Kapadokya'yı Tanıtıyor
Uçhisar Belediyesi, bu yıl 22'ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda EMITT yerini aldı. Tarihi ve turistik güzelliklerini fuara taşıyan Üçhisar Belediyesi standına, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
TURİZM Haberi
Uçhisar Belediyesi EMİT'te Kapadokya'yı Tanıtıyor

 

 

Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 22'nci kez kapılarını açtı. 85 ülkeden bin 65 katılımcının yer aldığı fuarda Uçhisar Belediyesi de tarihi ve turistik güzelliklerini tanıtmak amacıyla stant kurdu. Butik otellerin, projelerin ve turizm faaliyetlerinin anlatıldığı standa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.


Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, herkesi standa davet ettiğini belirterek, "Kapadokya bölgemizi bu fuarda tanıtmak amacıyla buradayız. Yerel yönetimler olarak bizler Uçhisar Beldemizde bulunan tüm işletmelerin tanıtımını standımızda yapıyoruz. Bu vesileyle işletme sahipleri de müşterilerle diyalog kurmuş oluyorlar. Uçhisar'a gelmek için o kadar çok neden var ki, Kapadokya bölgemizin girişinde bulunuyor öncelikle. Uçhisar Kalesi en muhteşem peribacalarından bir tanesi. Uçhisar Kalesi gezilip görülmesi gereken bir yer. Uçhisar peribacaları donatısının başlangıç yeri. O güzelliklerin içimize sindirilmesi adına orada olmalıyız. Yöre yemeklerimiz, butik otellerimiz ve sıcak hava balonları gibi bir çok şeyi görme imkanı bulabilirler" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uçhisar, Belediyesi, EMİT'te, Kapadokya'yı, Tanıtıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı